Case Spire U20M, Mini / Micro-ATX tower, black
- : In Stock
- Model: SP-CASE-U20M
52.92€ (103.50 лв.)
Ex Tax: 52.92€ (103.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm, Стр.Панел: 2 x 120 mm |
| Вид кутия | Mini Tower, Micro-ATX Tower |
| Височина CPU Охладител | до 165 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5'', 1 x 3.5'' |
| Дължина GPU | до 350 mm |
| Портове | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HD Audio |
| Размери (mm) | 212 × 360 × 435 mm |
| Разширителни слотове | 4 |
| Формат дънна платка | Mini ATX, Micro ATX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
..
34.25€ (66.98 лв.)
Ex Tax:34.25€ (66.98 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
Ex Tax:12.60€ (24.64 лв.)
..
11.97€ (23.41 лв.)
Ex Tax:11.97€ (23.41 лв.)
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
3.78€ (7.39 лв.)
Ex Tax:3.78€ (7.39 лв.)