External battery Silicon Power QS15 20000 mAh
- : In Stock
- Model: SLP-PB-QS15-WT
21.04€ (41.15 лв.)
Ex Tax: 21.04€ (41.15 лв.)
Specifications
| Бранд. | Универсален |
| Височина. | 29 мм |
| Входен ток | Micro-B = 5V/2A, 9V/2A ; Type-C = 5V/2A, 9V/2A |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Li-Polymer |
| Дължина. | 143 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Капацитет. | 20000 mAh |
| Свързаност. | MicroUSB, USB-C |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Цвят. | Бял |
| Ширина. | 73 мм |
From Same Category
..
20.44€ (39.97 лв.)
Ex Tax:20.44€ (39.97 лв.)
..
13.42€ (26.25 лв.)
Ex Tax:13.42€ (26.25 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
22.68€ (44.36 лв.)
Ex Tax:22.68€ (44.36 лв.)
From Same Brand
..
4.99€ (9.76 лв.)
Ex Tax:4.99€ (9.76 лв.)
..
20.44€ (39.97 лв.)
Ex Tax:20.44€ (39.97 лв.)
..
13.42€ (26.25 лв.)
Ex Tax:13.42€ (26.25 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)