External battery Silicon Power CP10 10000 mAh - Champagne
- : In Stock
- Model: SLP-PB-CP10-CHAMP
20.44€ (39.97 лв.)
Ex Tax: 20.44€ (39.97 лв.)
Specifications
| Височина. | 25.6 мм |
| Входен ток | 5V/2A |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Li-Polymer |
| Дължина. | 90.5 мм |
| Изходен ток | 5V/2A |
| Капацитет. | 10000 mAh |
| Свързаност. | USB-C, USB-A |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Цвят. | Шампанско |
| Ширина. | 59 мм |
From Same Category
..
13.42€ (26.25 лв.)
Ex Tax:13.42€ (26.25 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
21.04€ (41.15 лв.)
Ex Tax:21.04€ (41.15 лв.)
..
22.68€ (44.36 лв.)
Ex Tax:22.68€ (44.36 лв.)
From Same Brand
..
4.99€ (9.76 лв.)
Ex Tax:4.99€ (9.76 лв.)
..
13.42€ (26.25 лв.)
Ex Tax:13.42€ (26.25 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
15.46€ (30.24 лв.)
Ex Tax:15.46€ (30.24 лв.)
..
21.04€ (41.15 лв.)
Ex Tax:21.04€ (41.15 лв.)