Power Supply ASRock PRO-750B 750W 80+ Bronze PCIE 5.1 Ready
- : In Stock
- Model: ASR-PS-PRO-750B
53.87€ (105.35 лв.)
Ex Tax: 53.87€ (105.35 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 88 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 5 x SATA, 1 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 2 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12V-2x6 |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 750 W |
| Размери | 140 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Bronze |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
Ex Tax:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
Ex Tax:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
Ex Tax:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
Ex Tax:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
Ex Tax:123.35€ (241.25 лв.)
From Same Brand
..
95.41€ (186.60 лв.)
Ex Tax:95.41€ (186.60 лв.)
..
81.23€ (158.88 лв.)
Ex Tax:81.23€ (158.88 лв.)
..
95.41€ (186.60 лв.)
Ex Tax:95.41€ (186.60 лв.)
..
76.07€ (148.77 лв.)
Ex Tax:76.07€ (148.77 лв.)
..
76.07€ (148.77 лв.)
Ex Tax:76.07€ (148.77 лв.)