Arctic Xtender - White Mid-Tower
- : In Stock
- Model: ARCTIC-CASE-ACPCC00014A
182.98€ (357.87 лв.)
Ex Tax: 182.98€ (357.87 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 140 mm, Зад.Панел: 2 x 120 mm, Стр.Панел: 3 x 120 / 140 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 170 mm |
| Включени вентилатори | 5 |
| Гаранция | 72 месеца |
| Гнезда | 2 x 3.5'', 5 x 2.5" |
| Дължина GPU | до 480 mm |
| Дължина PSU | до 300 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 1 x HD Audio , 1 x USB-C, 2 x USB-A 3.2 Gen1 |
| Размери (mm) | 592 x 231 x 529 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 240/280/360/420mm, Стр.Панел: 240/280/360/420mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Extended ATX, Mini ITX |
| Цвят | Бял |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)