Arctic водно охлаждане Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB White
- : In Stock
- Model: ACFRE00186A
82.09€ (160.56 лв.)
Ex Tax: 82.09€ (160.56 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFRE00186A |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 450 mm |
| ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ | Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 800-2800 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 600-3000 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 154 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 6.9 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 277 x 120 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Integrated VRM Fan Offset Mounting for Intel and AMD Intel Contact Frame Integrated Cable Management The New P12 Pro Fans More Performance at Any Speed Premium-Class Radiator Includes MX-6 Thermal Paste |
| ТЕГЛО | 1540 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895265000232 |