Arctic кутия Case E-ATX - Xtender VG (White) - PCIe Gen 4 riser included, 5 A-RGB Fans included
- : In Stock
- Model: ACPCC00017A
173.26€ (338.86 лв.)
Ex Tax: 173.26€ (338.86 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
Ex Tax:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
Ex Tax:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
Ex Tax:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
Ex Tax:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
Ex Tax:38.38€ (75.07 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACPCC00017A |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отстрани 360 mm - Отстрани 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 5 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x P14 Pro ARGB Reverse Rear: 2 x P12 Pro ARGB |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Side: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Rear: 2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 171 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 482 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cable Five pre-installed fans Compatibility for 120 or 140 mm Fans Supports Two 420 mm Radiators Magnetic Mesh Filters Flexible Mounting for Up to Six Drives Includes Accessory Box 3D Cable Pass-Throughs for Improved Aesthetics Clean Cable Management |
| РАЗМЕРИ | 529 x 231 x 529 mm |
| ТЕГЛО | 15.4 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895265000492 |