Arctic охладител Freezer 8i CO - LGA1851/LGA1700
- : In Stock
- Model: ACFRE00191A
18.95€ (37.06 лв.)
Ex Tax: 18.95€ (37.06 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFRE00191A |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 100 x 100 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Dual Ball Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 200-2300 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| РАЗМЕРИ | 83 x 108 x 136 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Pre-Applied MX-6 Intel Contact Frame Compact Design |
| ТЕГЛО | 415 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895265000515 |