Arctic вентилатор Fan 120mm P12 Pro - 400-3000rpm
- : In Stock
- Model: ACFAN00305A
7.23€ (14.14 лв.)
Ex Tax: 7.23€ (14.14 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFAN00305A |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 400-3000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 77 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 6.9 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.33 A |
| НИВО НА ШУМ | 25 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Efficient Performance at High Air Resistance Optimized Bearing-Shaft Design SOTA Microcontroller Minimum Gap Dimensions for Maximum Efficiency |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895265000072 |