Arctic Сървърен охладител CPU Cooler - Freezer 4U"SP5
- : In Stock
- Model: ACFRE00158A
52.46€ (102.61 лв.)
Ex Tax: 52.46€ (102.61 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFRE00158A |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | SP5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 360 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Dual Ball Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300-3300 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 162.08 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 45.3 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 4.35 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 124 x 147 x 145 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Cools even the most powerful AMD processors with 128 cores and 360 W TDP 53 mm of RAM clearance Powerful Fans in Push-Pull Configuration MX-6 thermal paste included Designed for Continuous Operation |
| ТЕГЛО | 1512 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213704656 |