Arctic Стойка за монитор Desk Mount Monitor - Z1 BASIC
- : In Stock
- Model: AEMNT00039A
21.98€ (42.99 лв.)
Ex Tax: 21.98€ (42.99 лв.)
From Same Category
..
100.38€ (196.33 лв.)
Ex Tax:100.38€ (196.33 лв.)
..
69.97€ (136.85 лв.)
Ex Tax:69.97€ (136.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00040A СТОЙКА ЗА ..
36.41€ (71.21 лв.)
Ex Tax:36.41€ (71.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00061A СТОЙКА ЗА ..
26.51€ (51.84 лв.)
Ex Tax:26.51€ (51.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00062A СТОЙКА ЗА ..
42.99€ (84.08 лв.)
Ex Tax:42.99€ (84.08 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AEMNT00039A |
| СТОЙКА ЗА | 1 Монитор |
| МОНТИРАНЕ НА | Бюро |
| ВИД СТОЙКА | Регулируема |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 15 kg |
| МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ | 43" |
| VESA СТАНДАРТ | 75 x 100 |
| ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН | +/- 15° |
| ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО | 180° |
| ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА | 360° |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213700474 |