Out Of Stock
Arctic термо паста MX-4 Thermal Compound 2019 Edition 2g
- : Out Of Stock
- Model: ACTCP00007B
4.08€ (7.98 лв.)
Ex Tax: 4.08€ (7.98 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.48€ (2.90 лв.)
Ex Tax:1.48€ (2.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA24210.01 ТИП ..
2.96€ (5.80 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.62€ (10.99 лв.)
Ex Tax:5.62€ (10.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.67€ (15.01 лв.)
Ex Tax:7.67€ (15.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
Ex Tax:5.83€ (11.39 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTCP00007B |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 2 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 8.5 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.5 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 870 poise |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Не провежда електричество Карбонови микрочастици |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701631 |