Arctic Вентилатор Arctic Fan F12 PWM PST (black) - 120mm/230-1350rpm
- : In Stock
- Model: ACFAN00200A
6.70€ (13.11 лв.)
Ex Tax: 6.70€ (13.11 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
Ex Tax:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
Ex Tax:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
Ex Tax:7.40€ (14.47 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACFAN00200A |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 230-1350 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 53 CFM / 90.1 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.00 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.24 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.88 W |
| НИВО НА ШУМ | 22.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213702966 |