Arctic охладител за процесор CPU Cooler Alpine 23 - AM4
- : In Stock
- Model: ACALP00035A
8.16€ (15.96 лв.)
Ex Tax: 8.16€ (15.96 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
Ex Tax:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
Ex Tax:32.76€ (64.08 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACALP00035A |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 100-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.5 dBA |
| РАЗМЕРИ | 121 x 98.6 x 65 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | High Quality Bearing Pre-applied MX-2 Thermal Paste Easy And Tool-free Installation |
| ТЕГЛО | 275.5 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213702829 |