Case Kolink KLA-003, Mid-Tower
- : In Stock
- Model: GEKL-077
- Weight: 4.10kg
20.61€ (40.32 лв.)
Ex Tax: 20.61€ (40.32 лв.)
Specifications
| Брой фиксирани вътрешни гнезда... | 2 x 3.5" , 4 x 2.5", 1 x 5.25" |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Включени вентилатори | Зад.панел: 1 x 80mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | Не |
| Захранващ блок | 0 W |
| Размери (mm) | 410 x 175 x 365 |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
Ex Tax:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
Ex Tax:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
Ex Tax:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
Ex Tax:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
Ex Tax:38.27€ (74.85 лв.)
From Same Brand
..
4.13€ (8.08 лв.)
Ex Tax:4.13€ (8.08 лв.)
..
4.95€ (9.68 лв.)
Ex Tax:4.95€ (9.68 лв.)
..
5.80€ (11.34 лв.)
Ex Tax:5.80€ (11.34 лв.)
..
6.77€ (13.23 лв.)
Ex Tax:6.77€ (13.23 лв.)
..
52.49€ (102.66 лв.)
Ex Tax:52.49€ (102.66 лв.)