Case Kolink Inspire X3 АRGB TG, Mid-Tower
- : In Stock
- Model: GEKL-072A
- Weight: 4.50kg
42.68€ (83.47 лв.)
Ex Tax: 42.68€ (83.47 лв.)
Specifications
| Вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 165 mm |
| Включени вентилатори | Зад.панел: 1 x 120mm ARGB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5'', 2 x 2.5"/3.5" |
| Дължина PSU | до 160 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x HD Audio |
| Размери (mm) | 430 x 200 x 350 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Съвместимост на Радиатори | Пр. Панел: 240 mm; Зад.Панел: 120 mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
33.42€ (65.36 лв.)
Ex Tax:33.42€ (65.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
40.78€ (79.77 лв.)
Ex Tax:40.78€ (79.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
37.96€ (74.24 лв.)
Ex Tax:37.96€ (74.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
44.18€ (86.42 лв.)
Ex Tax:44.18€ (86.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
44.07€ (86.19 лв.)
Ex Tax:44.07€ (86.19 лв.)
From Same Brand
..
4.33€ (8.47 лв.)
Ex Tax:4.33€ (8.47 лв.)
..
5.19€ (10.15 лв.)
Ex Tax:5.19€ (10.15 лв.)
..
6.07€ (11.88 лв.)
Ex Tax:6.07€ (11.88 лв.)
..
7.09€ (13.86 лв.)
Ex Tax:7.09€ (13.86 лв.)
..
54.99€ (107.55 лв.)
Ex Tax:54.99€ (107.55 лв.)