Case Jonsbo N2, Mini-ITX, White
- : In Stock
- Model: GEJB-120
- Weight: 2.90kg
157.16€ (307.38 лв.)
Ex Tax: 157.16€ (307.38 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Mini Tower |
| Височина CPU Охладител | до 65 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5'', 5 x 3.5" |
| Дължина GPU | до 197 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio , 1 x USB-C |
| Размери (mm) | 222.5 x 222.5 x 224 mm |
| Разширителни слотове | 1 |
| Формат дънна платка | Mini ITX |
| Цвят | Бял |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.08€ (56.88 лв.)
Ex Tax:29.08€ (56.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.49€ (69.41 лв.)
Ex Tax:35.49€ (69.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.01€ (64.57 лв.)
Ex Tax:33.01€ (64.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.44€ (75.18 лв.)
Ex Tax:38.44€ (75.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.34€ (74.98 лв.)
Ex Tax:38.34€ (74.98 лв.)
From Same Brand
..
234.49€ (458.61 лв.)
Ex Tax:234.49€ (458.61 лв.)
..
100.90€ (197.34 лв.)
Ex Tax:100.90€ (197.34 лв.)
..
102.36€ (200.20 лв.)
Ex Tax:102.36€ (200.20 лв.)
..
159.15€ (311.27 лв.)
Ex Tax:159.15€ (311.27 лв.)
..
123.45€ (241.46 лв.)
Ex Tax:123.45€ (241.46 лв.)