Case Inter Tech IT-2812 Business, Mid-Tower, ATX
- : In Stock
- Model: 88881367
- Weight: 2.50kg
29.93€ (58.53 лв.)
Ex Tax: 29.93€ (58.53 лв.)
Specifications
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm, Зад.Панел: 1 x 80 mm, Зад.Панел: 1 x 92 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 140 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 3.5'', 1 х 5.25'', 2 x 2.5'' |
| Дължина GPU | до 290 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 |
| Размери (mm) | 409 x 172 x 360 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
Ex Tax:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
Ex Tax:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
Ex Tax:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
Ex Tax:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
Ex Tax:38.27€ (74.85 лв.)
From Same Brand
..
5.28€ (10.33 лв.)
Ex Tax:5.28€ (10.33 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
Ex Tax:40.67€ (79.55 лв.)
..
34.81€ (68.09 лв.)
Ex Tax:34.81€ (68.09 лв.)
..
31.50€ (61.61 лв.)
Ex Tax:31.50€ (61.61 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
Ex Tax:12.07€ (23.61 лв.)