Case FSP CMT192 TG ATX Mid Tower, Black
- : In Stock
- Model: POC0000156
- Weight: 8.00kg
39.15€ (76.57 лв.)
Ex Tax: 39.15€ (76.57 лв.)
Specifications
| Вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 mm, Пр.Панел: 2 x 120 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Включени вентилатори | 4 (Пр.панел: 3 x 120mm RGB; Зад.панел: 1 x 120mm RGB) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 2 x 3.5'' |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HD Audio |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
Ex Tax:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
Ex Tax:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
Ex Tax:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
Ex Tax:38.61€ (75.52 лв.)
From Same Brand
..
22.05€ (43.13 лв.)
Ex Tax:22.05€ (43.13 лв.)
..
84.26€ (164.79 лв.)
Ex Tax:84.26€ (164.79 лв.)
..
102.59€ (200.65 лв.)
Ex Tax:102.59€ (200.65 лв.)
..
63.98€ (125.14 лв.)
Ex Tax:63.98€ (125.14 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
Ex Tax:60.48€ (118.29 лв.)