Camera Battery for Crane Remote Control Itowa Compact / JAY OMNICONTROL BT7223 NIMH 7,2V 2000mAh Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-IBT223BL
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax: 41.87€ (81.89 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.2 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | ITOWA; JAY |
| Модел устройство | JAY OMNICONTROL UME WIDE AUTONOMY OME WIDE AUTONOMY Receiver OMR Transmitter OME Combi Itowa Compact Combi Beton Setval Part Number JAY UMB2 BT7223 Itowa BT7223 BT7223MH |
| Размери (мм) | 65.90 x 53.40 x 39.50 mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)