Camera Battery for Crane Remote Control HIAB Combi drive 5000, Olsberg DOH116A 9836721 NIMH 7,2V 2000mAh Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-HAB400BL
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax: 35.43€ (69.30 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.2 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | HIAB |
| Модел устройство | Hiab Combi drive 5000 2055112 Olsberg DOH116A Hi Drive 4000 ET Olsbergs DOH116A Hi Drive 4000 Dulevo 5000 combi Olsberg XS Drive Hiab/Olsbergs Hi Drive 4000 Olsberg-Hiab Part Number Hiab 9836721 9836713 2055112 804572 FUA 41 AF-HI40000M RNBB7215 H984.7669 H2055112 H983.6721 H983.6713 AF-HI4000M 983.6721 983.6713 |
| Размери (мм) | 102.20 x 58.90 x 23.10 mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)