Camera Battery for Crane Remote Control HBC Radiomatic Eco, Micron 4,6 SPECTRUM 1,2 BA225000 NIMH 6V 2000mAh black Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-FBA225BL
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax: 35.43€ (69.30 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 6 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Марка устройство | HBC |
| Модел устройство | HBC Radiomatic Eco Linus 6 Technos Spectrum A Spectrum B Spectrum 1 Spectrum 2 Remote Control Crane Truck Driving Linus 4 FUB9NM FUB 9NM 6V FBFUB09N Micron 4 Micron 6 Part Number HBC BA225000 Hub05AA 005-01-00615 BA205000 BA205030 BA206000 BA206030 BA225030 FuB05AA FuB05XL Fub9NM PM237745002 BA209000 BA209001 BA209062 BA209060 BA209061 |
| Размери (мм) | 82.30 x 56.90 x 24.40 mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)