Camera Battery for Crane Remote Control АUTEC DJM, DJR, FJM, FJR LPM04 LiIon 7,4V 5000mAh Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-ALK004BL
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax: 35.43€ (69.30 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.4 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Марка устройство | AUTEC |
| Модел устройство | Autec Autec DJM DJR FJM FJR Part Number Autec LPM04 R0BATT00E12A0 |
| Размери (мм) | 93.54 x 53.40 x 28.20mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Li-Polymer |
From Same Category
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)