Camera Battery for Crane Remote Control Autec Air Dynamic AJR LPM02 LiIon 7,4V 1400mAh Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-ALK002BL
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax: 35.43€ (69.30 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 7.4 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 1400 mAh |
| Марка устройство | AUTEC |
| Модел устройство | Autec Funkfernsteuerung Air Dynamic Modular AJM AJR AJS FJL FJM FJR FJS MJ MK AJM DJL DJR DJS DJM |
| Размери (мм) | 78.10 x 52.60 x 15.40mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)