Camera Battery for barcode scanner Honeywell EDA50K ScanPal 50 BAT-EDA50K-1 LiIon 3.8V 4000mAh Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-HYD500BL
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax: 32.21€ (62.99 лв.)
Specifications
| Гаранция | 12 месеца |
| За вид устройство | Баркод четци |
| Капацитет (mAh) | 4000 mAh |
| Марка устройство | HONEYWELL |
| Модел устройство | Honeywell EDA50K ScanPal 50 Part Number Honeywell BAT-EDA50K-1 |
| Напрежение (V) | 3.7 V |
| Тип аксесоар | Акумулаторна батерия |
| Химически състав | Li-Ion |
From Same Category
..
44.10€ (86.25 лв.)
Ex Tax:44.10€ (86.25 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
Ex Tax:32.21€ (62.99 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)
..
20.61€ (40.32 лв.)
Ex Tax:20.61€ (40.32 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)