BOYA Lavalier Microphone BY-M1S
- : In Stock
- Model: BY-M1S
- Weight: 0.07kg
12.60€ (24.64 лв.)
Ex Tax: 12.60€ (24.64 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 6 м |
| Звуков сигнал | Глас |
| Импеданс | 600 Ω |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Употреба | Професионална, Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 50 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | -76 dB |
From Same Category
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
114.79€ (224.50 лв.)
Ex Tax:114.79€ (224.50 лв.)
..
177.07€ (346.31 лв.)
Ex Tax:177.07€ (346.31 лв.)
..
20.76€ (40.61 лв.)
Ex Tax:20.76€ (40.61 лв.)
From Same Brand
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
114.79€ (224.50 лв.)
Ex Tax:114.79€ (224.50 лв.)
..
177.07€ (346.31 лв.)
Ex Tax:177.07€ (346.31 лв.)
..
33.29€ (65.11 лв.)
Ex Tax:33.29€ (65.11 лв.)