BOYA Cardioid Microphone BY-MM1
- : In Stock
- Model: BY-MM1
- Weight: 0.90kg
20.16€ (39.43 лв.)
Ex Tax: 20.16€ (39.43 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Звуков сигнал | Глас |
| Интерфейс | 3.5mm TRS and TRRS connection |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Предназначен за | Пряко предаване |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Употреба | Професионална, Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 35-18KHz +/-3dB |
| Чувствителност | -42 dB |
From Same Category
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
114.79€ (224.50 лв.)
Ex Tax:114.79€ (224.50 лв.)
..
177.07€ (346.31 лв.)
Ex Tax:177.07€ (346.31 лв.)
..
20.76€ (40.61 лв.)
Ex Tax:20.76€ (40.61 лв.)
From Same Brand
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
Ex Tax:102.41€ (200.30 лв.)
..
114.79€ (224.50 лв.)
Ex Tax:114.79€ (224.50 лв.)
..
177.07€ (346.31 лв.)
Ex Tax:177.07€ (346.31 лв.)
..
33.29€ (65.11 лв.)
Ex Tax:33.29€ (65.11 лв.)