Безплатна доставка
Bluetooth speaker JBL PartyBox Stage 320, 240W, Black
- : In Stock
- Model: 46000429
- Weight: 16.50kg
521.25€ (1,019.48 лв.)
Ex Tax: 521.25€ (1,019.48 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Автономия на батерията. | 18 h |
| Батерия | Li-Pol 68Wh 7.2V/ 9444mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 240 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 335 x 669 x 385 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, USB |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Черен |
| Честотна лента | 40Hz - 20kHz |
From Same Category
..
496.94€ (971.94 лв.)
Ex Tax:496.94€ (971.94 лв.)
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
From Same Brand
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
Ex Tax:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
769.80€ (1,505.59 лв.)
Ex Tax:769.80€ (1,505.59 лв.)
..
132.39€ (258.93 лв.)
Ex Tax:132.39€ (258.93 лв.)