-17 %
Безжичен рутер TP-LINK TL-WR841N, 2.4 GHz, 300Mbps, 10/100
- : In Stock
- Model: TP-TL-WR841N
17.90€ (35.01 лв.)
21.60€ (42.25 лв.)
Ex Tax: 17.90€ (35.01 лв.)
From Same Category
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
Ex Tax:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
Ex Tax:148.68€ (290.79 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)
N300 Безжичен Рутер TL-WR841N е комбинирано жично/безжично мрежово устройство създадено специално за
изискванията на малкия бизнес и домашния офис. TL-WR841N създава едно изключително и безжично представяне,
идеално за стриймване на HD видeо, VoIP и онлайн игри. Освен това бутонът за WPS (Защитена настройка на безжичната мрежа)
върху лъскавият и модерен корпус гарантира WPA2 криптиране, предотвратяващо външните прониквания в мрежата.
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Производител | TP-Link |
| Гаранция | 36 месеца |
| Баркод | 6935364051242 |
| Вид продукт. | Рутер |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 b/g/n |
| Портове LAN. | 4 x RJ-45 |
| Портове WAN. | RJ-45 |
| Честота. | 2.4 GHz |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 100 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s |
| Скорост | 151 - 300 MB/s |
| Сигурност. | WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Антена. | 2 x Външни 5dB |
| Порт USB. | Не |
| Захранване. | DC 9V;0.6A |
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| Контрол на достъп | |
| VPN | |
| PoE | Не |
| Размери (мм) | 192 x 134 x 33 |
| Цвят | |
| Други | |
| Тегло | 1.150 kg |