Battery lithium photo 2CR5 6V GP
- : In Stock
- Model: GP-BL-2CR5-U1
- Weight: 0.04kg
6.93€ (13.55 лв.)
Ex Tax: 6.93€ (13.55 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 2CR5;EL2CR5BP;DL245 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 6 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1400 mAh |
| Размери (мм) | 34mm*17mm*45mm |
| Технология батерия | Lithium |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Lithium |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)