Battery for cordless phone Yealink W56H YL-5J 3,7V 1300mAh LiIon CAMERON SINO
- : In Stock
- Model: CS-YKW560CL
12.23€ (23.93 лв.)
Ex Tax: 12.23€ (23.93 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Марка устройство | YEALINK |
| Модел устройство | Yealink W56H W56h/p One Talk IP DECT W56P W60P W76p W59R W56HB W59VR W79P W77P Part Number Yealink YL-5J W56-BATT |
| Размери (мм) | 59.80 x 38.00 x 5.60mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax:10.95€ (21.42 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)