Battery for cordless phone CISCO 7925G 3,7V 1500mAh LiIon CAMERON SINO
- : In Stock
- Model: CS-CIP792CL
14.82€ (28.98 лв.)
Ex Tax: 14.82€ (28.98 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1500 mAh |
| Марка устройство | CISCO |
| Модел устройство | Cisco 7925G 7926G 7925G-EX CP-7925G-A-K9 CP-7925G-EX-K9 7026G CP-BATT-7925G-STD 74-5468-01 7925 7926 Part Number Cisco 74-5469-01 U8ZBAE12 |
| Размери (мм) | 65.10 x 38.90 x 6.50mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax:10.95€ (21.42 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)