Battery for cordless phone Avaya DECT 3740 3,7V 1100mAh LiIon CAMERON SINO
- : In Stock
- Model: CS-AYD810CL
22.55€ (44.11 лв.)
Ex Tax: 22.55€ (44.11 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1100 mAh |
| Марка устройство | AVAYA; AASTRA |
| Модел устройство | DeTeWe DT413 DT423 Mitel DT433 EX Ascom D61 D65 D81 660273 DH5 DH5-AABAAA/2E Aastra DT413 DT423 DT433 DT433 EX Innovaphone D81 EX Avaya DECT 3740 DECT 3749 3700 EX Part Number Ascom 660273/1B 1220187 Avaya 660273/1B 1220187 |
| Размери (мм) | 73.60 x 43.50 x 11.00mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax:10.95€ (21.42 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)