Battery for cordless phone Avaya DECT 3720 3,7V 650mAh LiIon CAMERON SINO
- : In Stock
- Model: CS-ERT390CL
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax: 10.31€ (20.16 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 650 mAh |
| Марка устройство | AVAYA; AASTRA |
| Модел устройство | Mitel 5602 5614 5613 5603 Swyx D210 D215 Ascom D41 9D41 R1D D43 i63 Talker WH2-AAAA Aastra 660177 660177/R1C Telstra T hub Telekom Speedphone 300 Ericsson DT390 Innovaphone IP61 IP64 Avaya DH6 DECT 3730 DECT 3720 Part Number Ascom BKB201010/1 FA01302005 FA83601195 Aastra BKB 201 010/1 FA01302005 FA83601195 Ericsson BKB201010/1 FA01302005 FA83601195 Avaya 660177 R1A BKB201010/1 FA01302005 FA83601195 660177 R1D 660177 1F |
| Размери (мм) | 47.00 x 34.00 x 4.60mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax:10.95€ (21.42 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)