Battery for cordless phone 4* АА 4,8V NiMH 1300mAh Philips CP200 Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-PCP200CL
14.18€ (27.72 лв.)
Ex Tax: 14.18€ (27.72 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 4 * AA |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 4.8 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 1300 mAh |
| Марка устройство | PHILIPS; COBRA; AUDIOVOX |
| Модел устройство | Cobra CP200 CP200S Philips CP200 CP200S TD9200 TD9260 TD9861B-19 Phone Mate 1120 1121 1140 Audiovox AT22R Part Number GP T111 70AAS4BMU |
| Размери (мм) | 56.50 x 50.38 x 14.56mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax:10.95€ (21.42 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)