Battery for cordless phone 2.4V NiMH 500mAh BT-183482 за V TECH 89134801; DS6401DS6401 Cameron Sino
- : In Stock
- Model: CS-VTS640CL
- Weight: 0.02kg
10.95€ (21.42 лв.)
Ex Tax: 10.95€ (21.42 лв.)
Specifications
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.6 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 600 mAh |
| Марка устройство | V TECH |
| Модел устройство | V Tech 89134801 DS6401 DS6421 DS6421-1 DS6421-2 DS6421-3 DS6421-4 DS6422 DS6422-4 DS6425 DS6425-2 DS6425-3 LS6425 LS6426 LS6475 LS6425-2 DS6423 CS6114 CS6114-2 CS6409 CS6419 CS6419-2 DS6401-16 DS6421-26 DS6424 DS6426 DS6472 DS6472-6 LS6405 LS6425-3 LS6425-4 LS6426-3 LS6475-2 LS6475-3 LS6476 |
| Размери (мм) | 53.45 x 17.24 x 8.62mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
7.74€ (15.13 лв.)
Ex Tax:7.74€ (15.13 лв.)
From Same Brand
..
30.92€ (60.48 лв.)
Ex Tax:30.92€ (60.48 лв.)
..
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax:9.66€ (18.90 лв.)
Battery for cordless phone Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 LiIon 3,7V 660 mAh Cameron Sino
..
13.86€ (27.11 лв.)
Ex Tax:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax:10.31€ (20.16 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
Ex Tax:41.87€ (81.89 лв.)