Alkaline Battery LR6 1,5V AA 10pk INDUSTRIAL ENERGIZER
- : In Stock
- Model: ENERG-BA-LR6-10PK-IND
- Weight: 0.03kg
4.18€ (8.18 лв.)
Ex Tax: 4.18€ (8.18 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | LR6, AA |
| Бранд батерия | ENERGIZER |
| Волтаж | 1.5 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
1.10€ (2.14 лв.)
Ex Tax:1.10€ (2.14 лв.)
..
6.32€ (12.37 лв.)
Ex Tax:6.32€ (12.37 лв.)
CR2032..
1.55€ (3.03 лв.)
Ex Tax:1.55€ (3.03 лв.)
..
0.60€ (1.18 лв.)
Ex Tax:0.60€ (1.18 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)