Alkaline battery 12 V / 5 pcs. / Pack price for 1 pcs. / Alarm A27 GP
- : In Stock
- Model: GP-BA-27AF-U5
- Weight: 0.07kg
0.62€ (1.21 лв.)
Ex Tax: 0.62€ (1.21 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 27A; A27; MN27 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 12 V |
| За вид устройство | Аларма за кола |
| Капацитет | 20 mAh |
| Размери (мм) | D-8mm : H-28.2mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)