AIO Liquid Cooler NZXT Kraken Elite RGB 280 Black, Customizable LCD Display
- : In Stock
- Model: RL-KR28E-B1
172.43€ (337.25 лв.)
Ex Tax: 172.43€ (337.25 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | 2.36" inch TFT-LCD Display 24-bit true Color |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Ниво на шум | 33.88 dBA |
| Поток на въздух (CFM) | 90.79 CFM |
| Размери (mm) | Radiator: 315 x 143 x 30 mm |
| Размери Вентилатор | 140 x 140 x 26 mm |
| Скорост на въртене | 500 - 1500 +/- 150 RPM |
| Скорост на помпата | 840 - 2,800 +/- 300 RPM |
| Съвместими сокети | AM4, AM5, TR4, sTRX4, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 |
| Тип охлаждане | Течност |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.43€ (59.51 лв.)
Ex Tax:30.43€ (59.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.59€ (63.75 лв.)
Ex Tax:32.59€ (63.75 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
..
176.98€ (346.14 лв.)
Ex Tax:176.98€ (346.14 лв.)
..
213.38€ (417.34 лв.)
Ex Tax:213.38€ (417.34 лв.)