Безплатна доставка
4-bay Synology NAS server for Small and Medium Business RS822+
- : In Stock
- Model: SYNOLOGY-NAS-RS822PLUS
- Weight: 6.40kg
1,294.49€ (2,531.79 лв.)
Ex Tax: 1,294.49€ (2,531.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| RAID | Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Включени дискове | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
| Захранване | 150W външен адаптер |
| Интерфейс | 2 x USB 3.2 Gen 1, 4 x Gigabit RJ-45, 1 x eSATA, 1 x PCIe |
| Макс. капацитет | 108 TB |
| Мрежа | 4 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Мрежови протоколи | AFP, CalDAV, FTP, NFS, SNMP, SSH, SMB, Telnet, VPN, iSCSI, WebDAV, L2TP, PPTP |
| Охлаждане | 3 x тих вентилатор |
| Памет | 4GB DDR4 с възжможност за ъпрейд до 32GB DDR4 |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B, 4-core 2.2 GHz |
| Размери | 44 x 480 x 492.6 mm |
| Слотове за дискове | 4 |
| Форм-фактор | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD |
From Same Category
..
782.37€ (1,530.19 лв.)
Ex Tax:782.37€ (1,530.19 лв.)
..
1,525.41€ (2,983.44 лв.)
Ex Tax:1,525.41€ (2,983.44 лв.)
..
426.77€ (834.70 лв.)
Ex Tax:426.77€ (834.70 лв.)
..
679.14€ (1,328.28 лв.)
Ex Tax:679.14€ (1,328.28 лв.)
..
223.44€ (437.00 лв.)
Ex Tax:223.44€ (437.00 лв.)
From Same Brand
..
238.14€ (465.76 лв.)
Ex Tax:238.14€ (465.76 лв.)
..
330.90€ (647.19 лв.)
Ex Tax:330.90€ (647.19 лв.)
..
544.32€ (1,064.60 лв.)
Ex Tax:544.32€ (1,064.60 лв.)
..
641.34€ (1,254.35 лв.)
Ex Tax:641.34€ (1,254.35 лв.)
..
410.76€ (803.38 лв.)
Ex Tax:410.76€ (803.38 лв.)