Домашна охранителна WiFi камера TP-Link Tapo C220, Pan/Tilt
- : В наличност
- Кат. номер: C220
- Тегло: 0.44кг
36.80€ (71.98 лв.)
без ДДС: 36.80€ (71.98 лв.)
Характеристики
| Tип продукт | Камера за вътрешно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 9V DC Power Adapter |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | D60 mm x 89 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 4MP QHD (2560 x 1440 px) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
От същата категория...
..
30.79€ (60.23 лв.)
без ДДС:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
без ДДС:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
без ДДС:44.49€ (87.02 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.74€ (271.35 лв.)
без ДДС:138.74€ (271.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMSBRL800WH-POE-MIC-DBASE-BK ТИП ..
100.35€ (196.28 лв.)
без ДДС:100.35€ (196.28 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)