Бутонна батерия сребърна MAXELL SR621SW /364/AG1/
- : В наличност
- Кат. номер: ML-BS-SR621-SW
- Тегло: 0.00кг
0.48€ (0.94 лв.)
без ДДС: 0.48€ (0.94 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | SR-621-SW;364;AG1 |
| Бранд батерия | MAXELL |
| Волтаж | 1.55 V |
| За вид устройство | Часовници |
| Капацитет | 18 mAh |
| Размери (мм) | D-6,8mm : H-2,15mm |
| Технология батерия | Сребърна |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Ag2O |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
6.12€ (11.98 лв.)
без ДДС:6.12€ (11.98 лв.)
..
1.93€ (3.77 лв.)
без ДДС:1.93€ (3.77 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
4.79€ (9.36 лв.)
без ДДС:4.79€ (9.36 лв.)
..
18.69€ (36.55 лв.)
без ДДС:18.69€ (36.55 лв.)