Бутонна батерия литиева CR-2354 3PIN PANASONIC
- : В наличност
- Кат. номер: B-PAN-BL-CR2354-PIN
- Тегло: 0.01кг
2.08€ (4.07 лв.)
без ДДС: 2.08€ (4.07 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | CR2354 |
| Бранд батерия | PANASONIC |
| Волтаж | 3 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 560 mAh |
| Размери (мм) | D-23mm:H-5.4mm |
| Технология батерия | Lithium |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Lithium |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
1.35€ (2.64 лв.)
без ДДС:1.35€ (2.64 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
1.61€ (3.15 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.15 лв.)
..
16.10€ (31.49 лв.)
без ДДС:16.10€ (31.49 лв.)
..
7.74€ (15.13 лв.)
без ДДС:7.74€ (15.13 лв.)