Бутонна батерия литиева CR 2032 1pc bulk 3V VARTA
- : В наличност
- Кат. номер: VARTA-BL-CR-2032
- Тегло: 0.00кг
0.39€ (0.76 лв.)
без ДДС: 0.39€ (0.76 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | CR2032 |
| Бранд батерия | VARTA |
| Волтаж | 3 V |
| За вид устройство | За фенери,дистанционни, фотоапарат,играчки,MP3 |
| Капацитет | 210 mAh |
| Размери (мм) | D-20mm:H-3.2mm |
| Технология батерия | Lithium |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Lithium |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
9.02€ (17.64 лв.)
без ДДС:9.02€ (17.64 лв.)
..
1.61€ (3.15 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.15 лв.)
..
4.18€ (8.18 лв.)
без ДДС:4.18€ (8.18 лв.)
..
5.15€ (10.08 лв.)
без ДДС:5.15€ (10.08 лв.)
..
8.05€ (15.75 лв.)
без ДДС:8.05€ (15.75 лв.)