Блутут колонка HAMA Shine 2.0, 30W, LED, Защита от вода, Черна, 188228
- : В наличност
- Кат. номер: 188228
- Тегло: 1.18кг
58.89€ (115.18 лв.)
без ДДС: 58.89€ (115.18 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 12 h |
| Батерия | Li-Ion, 7.4 V, 2000 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 30 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 10 - 10 |
| Обхват. | 10 м |
| Свързаност. | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Черен |
| Честотна лента | 180Hz - 20000Hz |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
99.54€ (194.68 лв.)
без ДДС:99.54€ (194.68 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)