Безжични тонколони Creative T100, 40W
- : В наличност
- Кат. номер: CREAT-SPEAK-T100
- Тегло: 2.13кг
114.26€ (223.47 лв.)
без ДДС: 114.26€ (223.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Mощност RMS | 40 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | 3.5mm стерео жак, Wireless Stereo Bluetooth, Дистанционно устройство |
| Захранване | 220V |
| Интерфейс | Bluetooth, AUX, Optical |
| Мощност сателит | 20 W |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Безжична/блутут/ |
| Усилвател | Вграден |
| Честотен обхват | 50Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 72 dB |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
без ДДС:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
без ДДС:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
без ДДС:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
От същия производител...
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
без ДДС:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
без ДДС:3.10€ (6.06 лв.)
CREATIVECreative Zen Vision M Leather Carry case.12 Months..
5.52€ (10.80 лв.)
без ДДС:5.52€ (10.80 лв.)
CREATIVEScreen ProtectorThe Zen Vision M Screen Protector is a handy protective screen with anti-reflective coating that reduces glare and reflection ..
1.44€ (2.82 лв.)
без ДДС:1.44€ (2.82 лв.)
CREATIVESilicon Skin ProtectorCreative Zen V Series Silicone skin protects the curved good luck of the player.-..
0.72€ (1.41 лв.)
без ДДС:0.72€ (1.41 лв.)