Безжичен рутер TP-Link Archer AX12 AX1500, WiFi 6
- : В наличност
- Кат. номер: TP-TL-ARCHER-AX12
- Тегло: 0.85кг
36.57€ (71.52 лв.)
без ДДС: 36.57€ (71.52 лв.)
Характеристики
| 3G/4G. | Не |
| PoE | PPPoE |
| Printserver. | Не |
| VPN | OpenVPN, PPTP |
| Антена. | 4 x Външни |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 36 месеца |
| Захранване. | DC 12V;1A |
| Контрол на достъп | Родителски контрол; |
| Порт USB. | Не |
| Портове LAN. | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Портове WAN. | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Размери (мм) | 215 × 117 × 32 mm |
| Сигурност. | WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal |
| Скорост | 751 - 1200 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 1000 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s, 1201 MB/s |
| Стандарт Wi-Fi. | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| Цвят | Червен |
| Честота. | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
без ДДС:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
без ДДС:148.68€ (290.79 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)