Безжичен рутер Cudy LT500 Outdoor, AC1200, 4G, LTE CAT 4, 2.4/5 GHz, 300 - 867 Mbps
- : В наличност
- Кат. номер: LT500 OUTDOOR_EU
73.41€ (143.57 лв.)
без ДДС: 73.41€ (143.57 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| 3G/4G. | Да |
| Printserver. | Не |
| VPN | OpenVPN, PPTP, L2TP, WireGuard |
| Антена. | 2 x Вътрешни, 2 x Външни |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | 24V/0.5A passive PoE adapter |
| Порт USB. | Не |
| Портове LAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Портове WAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Размери (мм) | 240 x 100 x 53.7 mm |
| Скорост | 751 - 1200 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s, 867 MB/s |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Честота. | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
без ДДС:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
без ДДС:148.68€ (290.79 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)