Безжичен разширител TP-LINK RE605X AX1800 - WiFi 6
- : В наличност
- Кат. номер: RE605X
- Тегло: 0.30кг
64.69€ (126.52 лв.)
без ДДС: 64.69€ (126.52 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Антена | 2 x Външни |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Вход за щепсел |
| Захранване | AC100-240V, 50-60Hz |
| Портове | 1 x RJ-45, 1 x 10/100/1000 |
| Сигурност | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA,WPA-PSK |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 1000 Mbps |
| Стандарт Wi-Fi | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
99.65€ (194.91 лв.)
без ДДС:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
без ДДС:107.59€ (210.43 лв.)
..
68.04€ (133.07 лв.)
без ДДС:68.04€ (133.07 лв.)
..
128.52€ (251.36 лв.)
без ДДС:128.52€ (251.36 лв.)
..
54.56€ (106.71 лв.)
без ДДС:54.56€ (106.71 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)