Безжичен нано адаптер Cudy WU1300S, USB 3.0, 2.4/5 Ghz, Вградена антена 2dBi
- : В наличност
- Кат. номер: WU1300SArcher T3U
10.95€ (21.42 лв.)
без ДДС: 10.95€ (21.42 лв.)
Характеристики
| Антена. | Вградена |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | 2.4 GHz (400 Mbps) и 5 GHz (up to 867 Mbps) |
| Интерфейс. | USB 3.0 |
| Размери (мм) | 37.5 x 17 x 8.5 мм |
| Сигурност. | WPS,64/128bit WEP,WPA/WPA2,WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP/AES |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 50 MB/s - 108.38 MB/s |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
62.46€ (122.16 лв.)
без ДДС:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
без ДДС:77.46€ (151.51 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)